Pes sistemi

PES(Premium Emlak Sistemi) yardımı ile Yeşil Holding içerisinde bulunan ya da iştiraki olan şirketlerin projelerinde her zaman avantajlı ve yüksek gelire sahip gayrimenkullerin alınması sağlanıyor. PES (Premium Emlak Sistemi), Yeşil Holding inşaat Grubu’nun basit konut almaya destekçi olmak hedefiyle geliştirmiş bulunduğu bir sistemdiryöntemdir. Yeşil GYO PES (Premium Emlak Sistemi) detayları şekilde pratik ev alınırken tıpkı sürede gelir mümkün kılan gayrimenkul finansman örneği olduğunu söyleyebiliriz.Yeşil Gayrimenkul yatırım Ortaklığı’nın uygulaması PES ( Premium Emlak Sistemi) ile bütün Yeşil GYO projeleri yahut iştiraki olan projelerde geçerli. Yeşil GYO PES sistemi ile Yeşil GYO birikiminizi üç yılda ikiye katlama fırsatı, 1 1 daire fiyatına 3 1 daire alma fırsatı, iki kat fazla kira geliri gibi avantajlar sunuyor.

Yeşil GYO PES uygulamasının avantajları şu biçimde;

1) 2 Kat çok Kira Garantili

Innovia Suites projesinde onbeş günlük, bir dönem satın alındığında Yeşil GYO, sizden satın aldığınız zamanı sizden anında kiralayarak problem yaşamadan disiplinli gelirin sahibi olmanızın yöntemini açar. Bu sayede kiracınız olan Yeşil GYO yıllık  kira geliri ile her yıl kirada %2,5 oranında artışı gayrimenkul sahiplerine garantiliyor. Bu garanti sözleşme içerisinde yer almaktadır. ınnoviaSuites projesinde ödemeler tamamlandıktan sonra tapu teslim ediliyor.

2) Bir bir Daire Fiyatına üç 1 Daire Alma Fırsatı

Innovia Suites’in ilk yatırımcılarından olmanız, size satın alma aşamasında kayda değer bir avantaj kolaylaştırır. Gayrimenkul değer tespitlerinde tapu ederi, gayrimenkulün aylık kira girdisi minimum 200 katsayı ile çarpılarak belirlenir. böylelikle yıllık garanti kira artış oranı yardımı ile ınnovia Suites dönemleriyle her yıl kıymeti artan bir tapunun sahibi oluyorsunuz. devre tapunuzu satın almanızın üçüncü yılından itibaren kıymet artışına göre tapunuzu,istek ettiğiniz bir Yeşil GYO projesinde takas etme imkanına da sahip olursunuz.

üç) Esnek Kullanım imkanı

Innovia Suites’de sahip olduğunuz gayrimenkulünüzü, yılın dilediğiniz zamanında kullanabilirsiniz. Kullandığınız süre için kira gelirinden feragat eder ve günlük 25 Euro işletme gideri ödersiniz. Bir yıl içinde kullanmadığınız dönem günleri için kira gelirinizi almaya devam edersiniz. Sahip olduğunuz konaklama ayrıcalıklarından sadece dönemini satın aldığınız lokasyonda değil zincirdeki diğer işletmelerde de faydalanabilirsiniz.Bu avantajdan faydalanmak adına ınnovia Suites zincirindeki herhangi bir lokasyondan sadece bir dönem satın almanız da yeterli olmaktadır. Innovia Suites’de sahip olunan dönemler üç. yılında sizi altın benzeri bir fırsatın da sahibi yapıyor. 24 Bin TL’ye alınan gayrimenkulün size sağladığı u garantili kar sayesinde kırkiki Bin TL değere ulaşan tapu, Yeşil GYO’nun bütün planlarında takas edebiliyor ve bir daire sahibi olmak adına kullanabiliyor. ınnovia Suites projesinden minimum 24 Bin TL ödeyerek onbeş günlük bir gayrimenkul tapusunun sahibi olunabilmekte. ekonomik duruma göre devre sayısı ve ya lokasyon tercihi değiştirilebiliyor.

Premium Emlak Sistemi, Yeşil kullanıcılarına önemli avantajlar sunmakta. Yeşil projelerine yatırım yapan herkes, PES üyesi olarak kabul edilir. PES üyesine, Yeşil planlarına kazandırdığı her alıcı için beş bin TL indirim avantajı sunulmaktadır. Yeşil müşterisi, PES üyeliğiyle sınırsız şekilde faydalanabileceği bu avantaj sayesinde bütün ödemelerini tamamlayabilir ve yalnızca dokuz bin altıyüz TL peşinat ile konut sahibi olabilmekte.Her Premium Emlak Sistemi üyesi, kendi adına aniden fazla yatırım yapması durumunda, aynı avantajı kendisi adına de kullanma imkânına sahip olabilmektedir.PES, Yeşil projeleri içinde bulunan ınnovia Suites Projesi’ne kazanç yapan alıcıların yatırımlarını, diğer bir Yeşil küme projesine takas ederek minimum u prim ile değerlendirmelerine imkân sunmakta.

Bu düzende kiracınız olan Yeşil GYO halka açık, güçlü finansal yapısı ile yıllık  kira gelirini ve her sene kirada %2,5 oranında artışı garanti etmektedir. tüm bu gelir taahhütlerinin sözleşmenizde yer alacağı yer aldığı ınnovia Suites Projesi’nde ödemelerinizin tamamlanmasıyla birlikte tapunuz size teslim edilmektedir.Şu anda satışı devam eden ınnovia Suites Projeleri’nden yirmi dört Bin TL ödeyerek Beylikdüzünde veya 35 Bin TL ödeyerek Tuzla – içmeler’de bir zamanın sahibi olduğunuzda, Yeşil GYO yıllık  kira gelirini (2.400 TLve ya 3.500 – her devre için) ve her yıl kirada %2,5 oranında artışı garanti ediyor. Bu gelirinizi normal bir daire ya da banka getirisiyle karşılaştırdığınızda aradaki farkı daha iyi görebileceksiniz. Asırın yatırım fırsatı olan ınnoviaSuites size “0 risk” ile yüksek yatırım elde etme fırsatı sunuyor.misal hesaplamaları lokasyon seçerek incelemelisiniz.

PES ile ilgili kaynak görmek için